درباره ما

 

چرا شال و روسری عمده ی تل پوش را انتخاب کنم؟ مشتریان معمولا از خود می پرسند.

ساده ترین پاسخ این است که شال و روسری عمده ی تل پوش جز اولین فروشگاه های شال و روسری عمده اینترنتی ایران بوده است.

اگر نگوییم اولین فروشگاه. حال راز ماندگاری طولانی تل پوش چیست؟

ما توانسته ایم طی سال های متمادی فعالیت خویش، به مرور و در طی ارتباط مستمر با مشتریان وفادار خویش مشکلات و اشتباهات ناشی از نو بودن کسب و کارهای اینترنتی را به سرعت شناسایی کنیم. و در جهت رفع آن ها بر آییم.

به طوری که امروز خود را در جا افتادن بسیاری از روش ها و آیین های فروشگاه های اینترنتی دخیل می دانیم.

اما فروشگاه اینترنتی و شال و روسری تل پوش چه طیف از محصولاتی را برای مشتریان خود جا انداخته است. و سعی می کند ارائه کند؟

ما مفتخریم که طی سال های متمادی از فعالیت خود، با ارائه محصولات بسیار با کیفیت همراه با قیمت مناسب مشتریان خویش را همیشه راضی نگه داشته ایم و سهم خود را در کسب اعتماد عمومی به فروشگاه های اینترنتی به خوبی ایفا کرده ایم.

انواع محصولات شال و روسری عمده Tel poosh

انواع محصولات و پارچه ها از جمله جناقی، کجراه، بافت، مامی ابریشم، نخی پنبه، ساتن ابریشم، رایون، یونیک، کریشه، توئیل در سبد محصول فروشگاه شال و روسری تل پوش قرار گرفته است و به این شکل توانسته ایم طیف گسترده ای از مشتریان را همیشه راضی نگه داریم.

پارچه های پلیسه شده، دور دست دوز، دور دوخت، ریشه پرزی، منگوله دار، آویز دار، استیکردار را می توانید در لیست گسترده ی محصولات تل پوش بیابید.

هم چنین مشتریان عزیز در موعد های خاص که فروش شال و روسری رونق فراوانی دارند، مثل محرم، شب یلدا، ولنتاین، روز مادر وشب عید می توانند از پکیج های متنوع شال و روسری تل پوش استفاده کنند و فروش خود را به حداکثر برسانند.

در پایان از همه ی عزیزان صمیمانه خواهش داریم که لطف کنند و به لینک های معرفی شده مراجعه کنند. در صورت هر گونه سوال در مورد کیفیت محصولات، تنوع طرحی، اطلاع از ارائه محصولات جدید، نحوه ی سفارش و ارسال محصولات حتما با شماره های 489 589 4 – 0910 و 85 37 6620 – 021 با ما تماس حاصل فرمایید.

صمیمانه منتظر حضور گرم شما در مجموعه تل پوش هستیم.

با تشکر و آرزوی سلامتی

محمدی